Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O - Shtiklla Gucci  (Feat. Halit Haliti & Gentz Beatz)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/11/2017

2017-11-19T19:45:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shtiklla Gucci" kënduar nga Dj Gimi-O.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Gimi-O i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet