Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi O & Premtimi - Kush T'ka Rrejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush T'ka Rrejt" kënduar nga Dj Gimi O & Premtimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Problemi A.K.A Sinjali - Kush T'ka Rrejt

Rfx2
Zemer Kusht Te Ka Rrejt
Kush te ka Than se je super sexy
Sa Kot sa kot

R1
Zemer kusht te ka rrejt
kush te ka than se je
super sexy ti ma mira
ne vend po ama me mu nuk te heci
Ti bone gjithcka per mu
po prap ngelem i njeti
ahaha ngelem i njeti
ti te shpia ti ke shku
mami tuaj i ke tregu
se une cenny shum e du

Rfx2
Zemer Kusht Te Ka Rrejt
Kush te ka Than se je super sexy
Sa Kot sa kot

R2
sa shpejt zemer hape spekullime
ne qender te vemendjes per jeten intime
jo bre zemer as pak nuk po te diskriminoj
ishte zgjuarsia jote qe te mashtroj
se mua me pelqente kjo loj
ama nuk dua te kem nje rol kyq para mikrofonit
me kujtohen lutjet tua neper mjet telefonit
te lutem master me lejo te degjoj zanin
Kjo eshte kultura per ty vash qe ndjej
per trupin zemer qe e shite te urrej
kur shikoj buzet tua te perlyer me gjak
nje lule per ty vash nga ferri me dhuraten fuck

Rfx2
Zemer Kusht Te Ka Rrejt
Kush te ka Than se je super sexy
Sa Kot sa kot

Sinan Vllasaliu - Kush T'ka Rrejt

E kush tka rejt ooo
Oh kush tka mashtrue..
Shpirti jem ooo a po vjen me mue?
E kush tka rejt ooo
Oh kush tka mashtrue
Shpirti jem ooo a po vjen me mue?

Me pas dit se ti mu m'don
Shpirti jem oo kur ty s'tkisha lon
E me pas dit se ti mu m'don
Shpirti jem o kur ty stkisha lon

E kum je nis ooo...
O ku je tuj shkue
Shpirti jem ooo kush ty tka idhnue?
E kum je nis ooo...
O ku je tuj shkue
Shpirti jem ooo kush ty tka idhnue?

Me pas ditt se ti mu m'don
Shpirti jem ooo kur ty stkisha lon
E me pas ditt se ti mu m'don
Shpirti jem ooo kur ty s'tkisha lon

Duli - Kush T'ka Rrejt

A kush t'ka rrejte
ai t'ka mashtrue
Shpirti jem ooo,
a po vjen me mu.

A kush t'ka rrejte
ai t'ka mashtrue
Shpirti jem ooo,
a po vjen me mu.

Me pas ditë me fluturu
kishe ardh jalla ti me mu
Me pas ditë me fluturu
kishe ardh jalla ti me mu.

Te lutem e dashur mua me kupto
fjalet e huja ti mos i beso.
Te lutem e dashur mua me kupto
fjalet e huja ti mos i beso.

Mir e din se sa te du
fjale te kqija ty t'kan than per mu
Mir e din se sa te du
fjale te kqija ty t'kan than per mu

HAJDE HAJDE SI MOLLA SI DARDHA
HAJDE HAJDE SI MOLLA SI DARDHA
E LUJMI LUJMI HAJDE DURT E BARDHA
HAJDE HAJDE SI MOLLA SI DARDHA

E DURT BARDHE HAJ BELIN E H0LLE
O DURT BARDHE HAJ BELIN E H0LLE
E MI KE FAQET TYBE KUQ SI MOLLE
E MI KE FAQET TYBE KUQ SI MOLLE.


Publikimi: 20/10/2018
Beat/Mix/Master: Halit Haliti
Rec.: Don Gima
Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente mbi këtë këngëDj Gimi O & Premtimi - Kush T'ka Rrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush T'ka Rrejt".
3. Video është e këngës "Kush T'ka Rrejt", por nuk këndohet nga Dj Gimi O & Premtimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.