Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Lirjon Zenelaj - Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

(3x)
A e din
A e din
O xhan
shpirtin po ma knaq
A e din
se vetem ty te du
te dua pa mas

(2x)
Hey zemer du me t'pa
se m'ka rrok dashnia
ti, ti per mu
je ma e mira

(2x)
A e din
A e din
O xhan
Shpirtin po ma knaq
A e din
se vetem ty te du
Te dua pa mas
...
Te dua pa mas
Dj Gimi-O & Lirjon Zenelaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/05/2020
Teksti: Lirjon Zenelaj
Beat/Mix/Master: Don Gima, Premtimi Etemi, Dj Gimi-O
Special Guest: Jurgen Pecnikaj
Solo: Premtimi Etemi
Photo: Ramy Design
Directed: Dj Gimi-ODj Gimi-O & Lirjon Zenelaj - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O & Lirjon Zenelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente 0