Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Laura - Vendi Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Dj gimi o

Gimi gimi gimi o o

Laura
Oj Kosov shqipni e madhe
po qaj per ty
o me lot ne sy
Pse jetoj un ne mergim
Zemra me qan per vednin tim
Zemra me qan per vednin tim

Ah kam vujt per ty ah
me tpa me sy
A e din sa shum te du
Kush te tha se tkam harru x2

Oj Kosov shqipni e madhe
po qaj per ty
o me lot ne sy
E pse jetoj un ne mergim
Zemra me qan o per vednin tim

Dj gimi o
Hajde shqipe

Laura
Oh Kosov shqipni e madhe
A e din sa shum te du
Kush te tja se tkam harru


Ky tekst u dërgua nga Erjoni❤️Dj Gimi-O
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/02/2023
Video Produksioni: N'pik Creative
Prod: Lolo79
Vocal: Laura
Mix/Master: Don Gima
Solo: Premtim Etemi
Directed: Jozef Pervorfi Dj Gimi-O
Director Of Photography Color Grading: Dren Bajrami
Directed By Ginis KadriuDj Gimi-O & Laura - Vendi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendi Im".
3. Video është e këngës "Vendi Im", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O & Laura.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente 0