Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Iljano - One More Time (Feat. Niku & Sardi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Where whenever you are
i need you so much
I wanna see it in your eyes

My lovely smile

Together we can try
Together we can fly
I want you by my side

Feel me tonight
I wanna feel alright
I wanna feel

Just give me love love love
Just give me love love love
One more time

You make me feel high
Love is all i need
You make me feel high
Love is set me free

I close my eyes i see your smile
You shining like a star in my mind

Just give me love love love
Just give me love love love
One more time

Just give me love love
Loove looove
Just give me love love
Loove looove

Just give me love love love
Just give me love love love
One more time


Ky tekst u dërgua nga AldaDj Iljano
Publikimi: 24/09/2018


Dj Iljano - One More Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One More Time".
3. Video është e këngës "One More Time", por nuk këndohet nga Dj Iljano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:


Komente 0