Më mbaj mend (për 1 muaj)

ReMan & Dj Iljano - Poate (Feat. Cătălin)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Stiu,
Mi-e foarte dor de tine
Poate …
Poate ai dreptate,
Poate doar eu sunt vinovat pentru tot
Stii,
Si nu ma dau la o parte,
Poate din dorinta
Sau poate pentru ca te iubesc atat de mult
Nu vreau sa te pierd,
Esti..
Esti jumatatea mea mai buna
Esti lumea mea
Sufletul meu
Tu esti lumina mea
Te rog iarta-ma
Te iubesc atat de mult

Stiu,
Mi-e foarte dor de tine
Poate …
Poate ai dreptate
Poate doar eu sunt vinovat pentru tot.
Stii


Ky tekst u dërgua nga RudinaDj Iljano
Publikimi: 16/01/2020


ReMan & Dj Iljano - Poate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Poate".
3. Video është e këngës "Poate", por nuk këndohet nga ReMan & Dj Iljano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:


Komente 0