Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Dark & Dj Iljano - Lane Moje (Feat. Dj Dark)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Kad na te pomislim
Bojim se da te opet zavolim
You modre usne zabijem zube
Da pravu bol zaboravim
Lane moje ovih dana
Vise I ne tugujem
Pitam samo da l' si sama
Ljude koje ne cujem
Lane moje nocas kreni
Nije vazno bilo s kim
Nadji nekog nalik meni
Da te barem ne volim
Lane moje ovih dana (lane moje)
Vise I ne tugujem (lane moje)
Pitam samo da l' si sama
Ljude koje ne cujem
Lane moje nocas kreni (lane moje)
Nije vazno bilo s kim
Nadji nekog nalik meni
Da te barem ne volim
Da te vise ne volim


Ky tekst u dërgua nga AnduelDj Iljano
Publikimi: 11/08/2020


Dj Dark & Dj Iljano - Lane Moje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lane Moje".
3. Video është e këngës "Lane Moje", por nuk këndohet nga Dj Dark & Dj Iljano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:


Komente 0