Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Beltrame - Tl (Toxic Love) (Feat. Dj Iljano)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Xhelozinë që ti e ke (Yeah-yeah-yeah-yeah-yeah)
Dhe fjalën e fundit për mua ti e the (Yeah, yeah)
Më thua "S’të dua, të urrej" dhe prapë këtu je (Këtu je, je...)
Pse k—n po luan me nervat e mia?
Ti pse? Ma thuaj ti pse?

Pse me mu t'ka zon inati?
Pse po m'thua "S'do ti, s'do ti"?
Pse më thua "S'jam i joti"?
Ma thuaj pse? (pse?)
E kur zgjohesh fillon loti
Thua "s'mundem" dhe pse m'do ti
E unë thyhem sa herë shkon ti
Por nuk ta shpreh

Ah si qenka dashnia
Po më mbyt mua vetmia
Për ty është kjo lutja
Që të jesh në krahët e mia
Ah si qеnka dashnia
Po më mbyt mua vetmia
Për ty është kjo lutja
Që të jesh në krahët e mia
Ah si qеnka dashnia
Po më mbyt mua vetmia
Për ty është kjo lutja
Që të jesh në krahët e mia
Ah si qenka dashnia
Po më mbyt mua vetmia
Për ty është kjo lutja
Që të jesh në krahët e mia

Ti veç po qan e më shanë edhe shtyn, as vetë s'di pse (Yeah)
Ja ku jemi ne (ne), ti para meje (-je-je)
Sa po luftojmë, xhelozojmë e jetojmë
Prape jemi ne
Ja ti ku më ke, unë para teje

Pse me mu t'ka zon inati?
Pse po m'thua "S'do ti, s'do ti"?
Pse më thua "S'jam i joti"?
Ma thuaj pse? (pse?)
E kur zgjohesh fillon loti
Thua "s'mundem" dhe pse m'do ti
E unë thyhem sa herë shkon ti
Por nuk ta shpreh

Ah si qenka dashnia
Po më mbyt mua vetmia
Për ty është kjo lutja
Që të jesh në krahët e mia
Ah si qеnka dashnia
Po më mbyt mua vetmia
Për ty është kjo lutja
Që të jesh në krahët e mia
Ah si qеnka dashnia
Po më mbyt mua vetmia
Për ty është kjo lutja
Që të jesh në krahët e mia
Ah si qenka dashnia
Po më mbyt mua vetmia
Për ty është kjo lutja
Që të jesh në krahët e mia
Featuring: Dj Iljano
Publikimi: 22/03/2022


Dj Beltrame - Tl (Toxic Love)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tl (Toxic Love)".
3. Video është e këngës "Tl (Toxic Love)", por nuk këndohet nga Dj Beltrame.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:


Komente 0