Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Iljano - Tundu Bejke (Remix) (Feat. Destro)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O duke tundur zbret nga zalli
Me shamine lidhur tek balli
Tundu moj bejke e bardhe tundu
Natene me hene duku

O ne mengjes pa gdhire mire
do takohesh me barine
bej te fle, gjumi sme ze
Cula more bije e embel e

E degjoje gezem xhani
I bije cules cobani

O kur me dhemb shkarpa ne brinje
Atje do ta bej pusine
Bejke moj bardhe e bore e malit
ti je moj ilaci i cobanit

O kur mbush uje tek burimi
me dukesh si lule prilli
Tundu moj bejke e bardhe tundu
Natene me hene duku
Dj Iljano
Publikimi: 16/09/2022


Dj Iljano - Tundu Bejke (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tundu Bejke (Remix)".
3. Video është e këngës "Tundu Bejke (Remix)", por nuk këndohet nga Dj Iljano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:


Komente 0