Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Beltrame - Si S'me Ftove Moj Nje Nate (Feat. Denada, Destro & Dj Iljano)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Si sme ftove moj nje nate
moj theleze e bukur oooo
Aman se me dogje xhane
vashe e pamartuar ooooo
Featuring: Dj Iljano
Publikimi: 07/07/2023
Produksioni: Freaks Entertainment
Backing Vocals: Krenar SeitiDj Beltrame - Si S'me Ftove Moj Nje Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si S'me Ftove Moj Nje Nate".
3. Video është e këngës "Si S'me Ftove Moj Nje Nate", por nuk këndohet nga Dj Beltrame.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:


Komente 0