Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dj Jajki është një dj dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Tregut muzikor shqiptar dita-ditës po i shtohen emra të rinj dhe të talentuar, të cilët sjellin risi në rrymat muzikore. Një i tillë edhe Dj Jajki, i cili duket të jetë ndër emrat më premtues të skenës. Ai ka nënshkruar kontratë me “Black Fish Entertainemnt”, kompani në të cilën do të realizojë tash e tutje të gjitha prurjet e tij muzikore. Ai vazhdon gjithashtu të jetë shumë i angazhuar me mbrëmje muzikore me grupin Etnon, duke u bërë kështu një...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dion Dragusha

Alessandro

Dj Flame

Bero

Dj Xhino

Jens

Dj Jojo

Dj Manco

Drinche

Mario Gjini

Tags: Dj Jajki


Komente mbi këtë artist