Dj Jojo
Dj Jojo
Dj Jojo
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: dance
Dj Jojo është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 23 Mars 2016, Dj Jojo & Petro publikojnë videoklipin "Pije".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0