Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dj Landa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  133
 • Emri i Vërtetë:
 • Bleranda Rrahmani
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Dj Landa është një këngëtare e njohur. DJ LANDA emri i saj eshte Bleranda Rrahmani, Gjatsia 1,67 pesha 56 kg. Shquhet si nje nder valltaret me te talentuara te hip hopit Bene pjes ne grupin Maad Linkz te themeluar nga Shqipron Sinani i cili nijihet si koreograf i grupit dhe Dj Landes.Ajo me vallzim ka fillu te merret qysh ne moshen 9 vjece ndersa me pas u be pjes e ketij grupi qe edhe njihet si nje nder valltaret me te mire te grupit Bleranda njihet si DJ femna e pare ne Kosove,ajo ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nita Bahtiri

Besiana Shkodra

Liridona Spahiu

Genta Koleci

Viona Shabani

Kristina Vreshti

Himena Ymeri

Shqipdona Behluli

Dorina Xerxa

Siciliana Mazi

Tags: Dj Landa, Bleranda Rrahmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet