Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Manco

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dj Manco është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 6 Gusht 2016, Dj Manco publikon videoklipin "Coming To You", në bashkëpunim me Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Flame

Dj Jojo

Dj Xhino

Dj Meti

Mario Gjini

Alessandro

Dion Dragusha

Drinche

Bero

Jens

Tags: Dj Manco


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet