Më mbaj mend (për 1 muaj)

DJ PM & Dj Dagz - Hallall E Ke (Feat. Lindon Berisha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Ref(2x):
Hallall e ke
Edhe nese sje
Afer meje sje
Ti hallall e ke
Ti hallall e ke
Hallall e ke
Syt nese smi she
N'krahun tem nuk fle
Hallall e ke
Krejt i ke (i ke)

Hmm sonte pijet nuk ndalen
Kangt e vujtjes er ndarjen
Edhe lotet me thahen
Qa ban',qa bane
Hmm sonte shishet nuk ndalen
Me ma shu mu zjarrin
Didn't wanna see us fallin'
Qa pat,qa bane

(2x)Ndarjen nuk e lypa
Ama vet ti e ke dasht
Faljen teme e ki
Mos ta nin ty ani nasht
(Jena kan e jena kan
po sjena ma 2x)

Tash e di cila je

Ref(2x):
Hallall e ke
Edhe nese sje
Afer meje sje
Ti hallall e ke
Hallall e ke
Syt nese smi she
Nkrahun tem nuk fle
Hallall e ke
krejt i ke


Ky tekst u dërgua nga Dora PopovaDJ PM & Dj Dagz
Featuring: Lindon Berisha
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/02/2018


DJ PM & Dj Dagz - Hallall E Ke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hallall E Ke".
3. Video është e këngës "Hallall E Ke", por nuk këndohet nga DJ PM & Dj Dagz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga DJ PM:


Komente 0