A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

DJ PM & Dj Dagz - Femnat  (Feat. Morena Taraku)


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/05/2018

2018-05-30T18:00:00

Featuring

Morena Taraku

See Also

Dj Dagz

Music:

Dj Dagz

Music:

DJ PM

Music:

Prygo

Lyrics:

Uki Latifi


Mjafon me kan aty edhe vijn ngat
Per neve dalin cdo dite e cdo nate
Dokem hot e ja kallim zemrat
Dokem hot e ja kallim zemrat

Spo na duhet sen krejt i kena
Neja o aty ku na jena
Spo na duhet sen krejt i kena
Neja o aty ku jon FEMNAT

Na percjellin si hije en cdo hap
Dokem super fly, shkelqejm si dijamant
Ne tavoline plot pje DJ kongen lshoma prap
Mos e nal, mos e nal, mos e nal

Neja o aty ku jon FEMNAT
Neja o aty ku jon FEMNAT
Neja o aty ku jon FEMNAT
Neja o aty ku jon FEMNAT

Syt veq te une po i man ton kohen
Po rrin larg e spo afrohet
Mu bo interesant po munohet
Po lyp kontakt, po lyp kontakt

Me bo ni hap sja merr menja
Na sheh tu kcy tu bo skena
Je shume me fat nese je mrena
Neja o aty ku jon FEMNAT

Na percjellin si hije en cdo hap
Dokem super fly, shkelqejm si dijamant
Ne tavoline plot pje DJ kongen lshoma prap
Mos e nal, mos e nal, mos e nal

Neja o aty ku jon FEMNAT
Neja o aty ku jon FEMNAT
Neja o aty ku jon FEMNAT
Neja o aty ku

e-Cards (2)

2018-06-29 22:49:48
Syt veq te un po i man ton kohen
Po rrin larg e spo afrohet
Mu bo interesant po munohet
U krijua nga Suela 2018-06-20 13:37:16
Mjafon me kan aty edhe vijn ngat
Per neve dalin cdo dite e cdo nate
Dokem hot e ja kallim zemrat
Dokem hot e ja kallim zemrat

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019