Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Sadi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Mirsad Hysenaj
 • Vendlindja:
 • Istog 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Dj Sadi është një këngëtar. Mirsad Hysenaj i njohur si Dj.SaDi ka lindur ne komunen e Istogut dhe jeton ne Fshatin Dubrav shkollen fillore e kreu ne Bajram Curri ne Istog per ta Vazhduar Gjimnazin ne Haxhi zeka pas mbarimit te shkolles se mesme filloj te merret me rap duke krijuar se bashku me shok Grupin TSR ku tash edhe osht Producenti i Street Records....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dj Sadi, Sadi, Mirsad Hysenaj, Dj.Sadi

Komente 0