Dj Viper
Dj Viper

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Dj Viper është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance dhe reggae. Më datë 12 Korrik 2014, Dj Viper publikon videoklipin "Hello", në bashkëpunim me Albagino. Më datë 10 Korrik 2015, Dj Viper publikon videoklipin "Hot2nite", në bashkëpunim me B-Boy, Hary & Keyz. Më datë 8 Gusht 2016, Dj Viper publikon videoklipin "Uhh Baby", në bashkëpunim me Nyanda & Young Zerka. Më datë 24 Korrik 2017, RapSIone publikon videoklipin "Ajo", në bashkëpunim me Dj Viper....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0