Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Xheni

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dj Xheni është një dj dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 31 Dhjetor 2018, Dj Xheni publikon videoklipin "Mega Shota & Rrugova". Më datë 22 Qershor 2019, Dj Xheni publikon videoklipin "Mega Adrenalina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mannie D

Dj Denny

Dj Flame

Jens

ANSO

Arlito

Mario Gjini

Elidon

Adi Dj

Dj Manco

Tags: Dj Xheni, Dj-Xheni


Komente mbi këtë artist