Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Djellza Behramaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
 • Vendlindja:
 • Zajm, Komuna Kline 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Djellza Behramaj është një shkrimtare e vogël. AUTOBIOGRAFI: Shkolla: Motrat Qiriazi ne Zajm. Ideja ime si poete ka filluar qe nga klasa e pare ne vitin 2008 dhe ne ate vit e shkruajta ne liber me poezi e titulluar ''DITARI I DITURIS'',por ende nuk eshte botuar edhe pse u pelqye nga antaret e arsimimit shkollor. Ende vazhdoj te shkruaj sa me shum poezi ne menyr qe ta rris edhe me tej autoritetin dhe mendoj qe ne te ardhmen do jem nje poete e cila do arrij ne maje te suksesit dhe ta jap nje ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Ezana Morina

Lejla Bela

Bleona Emini

Kujtesa Hetemi

Albena Bajraktari

Lebibe Feka

Florentina Sopjani

Ajla Aliu

Arbnora Kelmendi

Erita N.Bytyqi

Tags: Djellza Behramaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet