Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diellza Kolgeci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  3367
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 44 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Diellza Kolgeci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Eshte nje nga ikonat e bukurise kosovare. Nje vajze e re, qe me ambicien e pashoq, ka zgjedhur qe ti beje te gjitha, aq sa edhe per vete ate eshte e veshtire qe te numeroje fushat ku ka eksperimentuar deri me tash. Diellza Kolgeci eshte teper e njohur ne Kosove, ndersa ketu tek ne ka bere me teper buje me klipin e saj te pare muzikor te quajtur "Si Kleopatra", me pjesemarrjen ne klipin e Ciljetes, si dhe ne shfaqjen per here te pare me nje pje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Diellza Kolgeci, Djellza Kolgeci

Komente 7