Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diellza Kolgeci & Arsim Bunjaku - Ku Mbeten Enderrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mundohem te Flase ngadale
Por si duket te kota jane keto fjale
Mundohem te perqafoj
per here te pare ne syte e tu ndryshoj
athua je ti ajo qe ishe
qe dikur me shpesh me vije
dhe me thoje te dua
athua je ti ajo qe ishe
qe dikur me shpesh me vije dhe me thoje
Te dua

djellza: ndoshta veshtire me kupton
une jam ajo qe kam qene gjthmone
pse po dyshon nuk mund ta di, si nuk beson ne kete dashuri
ku mbeten endrrat qe i kerkuam dhe gezimin qe e shijuam a mos valle paske ndryshuar
ku mbeten endrrat qe i kerkuam dhe gezimin qe e shijuam a mos valle paske ndryshuar

ref: jane ca qaste qe nuk mund ti harroj kurre
falmi buzet mbaje shpresen qe te jemi si dikur
jane ca qaste qe nuk mund ti harroj kurre,
falmi buzet mbaje shpresen qe te jemi si dikur

mundohem te flase ngadale por si duket te kota jane k'to fjale
mundohem te perqafoj per here te pare ne syte e tu ndryshoj
athua je ti ajo qe ishe
qe dikur me shpesh me vije
dhe me thoje te dua

djellza: ndoshta veshtire me kupton
une jam ajo qe kam qene gjthmone
pse po dyshon nuk mund ta di, si nuk beson ne kete dashuri
ku mbeten endrrat qe i kerkuam dhe gezimin qe e shijuam a mos valle paske ndryshuar
ku mbeten endrrat qe i kerkuam dhe gezimin qe e shijuam a mos valle paske ndryshuar


Ky tekst u dërgua nga Nirvana

Diellza Kolgeci & Arsim Bunjaku - Ku Mbeten Enderrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Mbeten Enderrat".
3. Video është e këngës "Ku Mbeten Enderrat", por nuk këndohet nga Diellza Kolgeci & Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diellza Kolgeci:


Komente 0