Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djellza Zenuni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Shtime 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Djellza Zenuni është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ditëlindja: 22 qershor 1998 Vendlindja: Shtime, Kosovë Në vitin 2017, Djellza Zenuni merr pjesë në The Voice of Albania 6....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Djellza Zenuni

Komente 0