Djellza Zenuni
Djellza Zenuni
Djellza Zenuni
  • Vendlindja:
  • Shtime Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 22 Qershor 1998
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Djellza Zenuni është këngëtare e njohur. Ditëlindja: 22 qershor 1998
Vendlindja: Shtime, Kosovë

Në vitin 2017, Djellza Zenuni merr pjesë në The Voice of Albania 6.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: Anonymous Anonymous  Komente 0