Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemt E Drinit - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

C'me duhet pa ty pranvera
ti ike ashtu pa kujtuar
keputa nje lule
ajo mu vyshk ne duar. 2(x)

ref: 2(x)
Si shtegtare pa koh
shkeputur nga zogjet e tjer
n'gjoksin tim dallendyshe
do te gjesh gjithmon pranver.

A i mban mend lotet e mi
qe per ty u derdhen lum
u tret hija jote
lotet e mi u ben shkum. 2(x)

ref: 2(x)
Si shtegtare pa koh
shkeputur nga zogjet e tjer
n'gjoksin tim dallendyshe
do te gjesh gjithmon pranver

ref: 2(x)
Si shtegtare pa koh
shkeputur nga zogjet e tjer
n'gjoksin tim dallendyshe
do te gjesh gjithmooon pranveeer.


Ky tekst u dërgua nga  shpresa

Djemt E Drinit - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Djemt E Drinit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Djemt E Drinit:


Komente 0