Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Detit - Zemerthyeri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  16

U linda unë mes erës
Në rrugë pa krye
Në trup unë ruaj zemrën
Atë zemër që dikur ma thyen

Kërkova për një zjarr
Trokita në derë
Po zjarri unë vetë isha
Dhe koha se ngroh atë diell

(Refren)
Dhe tani jo nuk kërkoj
Atë yll që unë se shoh
Edhe qiejt po lotojnë
Zemërthyer thonë...
Ti do jesh përgjithmonë

U linda unë mes erës
Në natë pa yje
Dhe kënga iku larg
Atje ku shpirti u thye

Kërkova për nje vajzë
Thirra pa emër
Se dija se si quhej
Ndoshta ajo ish në zemër

(Refreni dy here)
Dhe tani jo nuk kërkoj
Atë yll që unë se shoh
Edhe qiejt po lotojnë
Zemërthyer thonë...
Ti do jesh përgjithmonë


Djemte E Detit - Zemerthyeri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemerthyeri".
3. Video është e këngës "Zemerthyeri", por nuk këndohet nga Djemte E Detit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Djemte E Detit:


Komente 0