Më mbaj mend (për 1 muaj)


Djemte E Detit - Endrrat Qe Per Ty I Thura

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrrat Qe Per Ty I Thura".
3. Video është e këngës "Endrrat Qe Per Ty I Thura", por nuk këndohet nga Djemte E Detit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Djemte E Detit - Endrrat Qe Per Ty I Thura  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Pjesëmarrëse në

Festivali i 30-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1991

1991-11-30T23:00:00+00:00Nje kongjill paksa te shuar
Ti e fryve vec nje here
Tani nga dhimbjet mos druaj
Afer zjarrit ndezur qe kaq shume te djeg
Tani nga dhimbjet mos druaj
Afer zjarrit ndezur qe kaq shume te djeg

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Thelle ne shpirtin tim
Per ty thura shume endrra
Mendova s eerdhi koha
Dhe I lashe te lira te
dilnin nga zemra
Mendova s eerdhi koha
Dhe I lashe te dilnin nga zemra

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje
Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje


Ky tekst u dërgua nga HelianiAkordet:

Nje thengjill paksa te shuar
C# C Fm
Ti e fryve vec nje here
C# C Fm
Tani nga dhimbjet mos druaj
C# C Fm
Afer zjarrit ndezur qe kaq shume te djeg
C# C Fm
Tani nga dhimbjet mos druaj
C# C Fm
Afer zjarrit ndezur qe kaq shume te djeg

G# D#/G Fm C# D#
Sa shume qe kam gabuar
G# D#/G Fm C# D#
Si s'me shkoi aspak ne mendje
G# D#/G Fm C# D#
Se endrrat qe per ty I thura
G# D#/G Fm C# D#
Do me jepnin kaq shume dhembje X2

Intro

C# C Fm
Thelle ne shpirtin tim
C# C Fm
Per ty thura shume endrra
C# C Fm
Mendova se erdhi koha
C# C Fm
Dhe I lashe te lira te dilnin nga zemra
C# C Fm
Mendova se erdhi koha
C# C Fm
Dhe I lashe te lira te dilnin nga zemra


G# D#/G Fm C# D#
Sa shume qe kam gabuar
G# D#/G Fm C# D#
Si s'me shkoi aspak ne mendje
G# D#/G Fm C# D#
Se endrrat qe per ty I thura
G# D#/G Fm C# D#
Do me jepnin kaq shume dhembje


Më Shumë Këngë Nga Djemte E Detit:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet