Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Detit - Me E Shtrenjta Fjale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Si në ëndërr për ty thirra
T `pyeta si je o nëna ime e mira
Emri yt nënë si thirrja n`Zot
Sa më dhëmb në shpirt
Që s`të shpërbleva dot
Vitet shkojnë, thinjesh ti
Nëna ime për ty mbeta fëmijë

Hoqe shumë nënë, m`solle n`jetë
Por zemrën e pate gjithmonë të madhe det
T'i puth duart që m`kanë dhënë gji
Nëna ime ti lotët fshiji
Aroma jote që n`flokë m`ke lënë
Parfumi më i mirë i t`mirës time nënë

Ref:
Dhe nëse t`kam lënduar, t`lutem nënë më fal
Se pranë gjithmonë do m`kesh, jam i yti djal
Vetëm me këtë këngë që ta këndoj gjithë mall
Nënë e gjithë bota je, më e shtrenjta fjalë
Nënë e gjithë bota je
Më e shtrenjta fjalë


Ky tekst u dërgua nga Mig25

Djemte E Detit - Me E Shtrenjta Fjale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me E Shtrenjta Fjale".
3. Video është e këngës "Me E Shtrenjta Fjale", por nuk këndohet nga Djemte E Detit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Djemte E Detit:


Komente 0