Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Djemte E Detit - Me Engjejt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Engjejt".
3. Video është e këngës "Me Engjejt", por nuk këndohet nga Djemte E Detit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Djemte E Detit - Me Engjejt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Valentin Markvukaj

Teksti:

Timo Flloko

Këngë e albumit:

"Epos"

Komente

Asnjë Koment

29/03/2009

2009-03-29T09:36:01+00:00Me hijen tende tretem
Une çdo nate vetem
Syte e tu ne terr me fshihen
Per ne te dy ka mbetur
Nje jete tjeter
Na pret atje ne prehje

Tani ti fle ne nje shtrat resh
Me engjejt prane si nje hyjneshe

Jeta vitet shpirt nje here mbarojne
Koha vdekja jane nje iluzion

Endrrat e mia ngjiten dhe vijne atje mbi re
Por ty s’te gjejne dhe fiken
Per dashurine s’mjaftojne ndoshta dhe njemijevjet

Krahe lus o zot te ngjitem
Ja une po vij dhe po trokas
Ne porten tende lart ne parajse

Jeta vitet shpirt nje here mbarojne
Koha vdekja jo nuk ekizisojne


Më Shumë Këngë Nga Djemte E Detit:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet