Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Vjoses - Une S'e Thashe E Ti S'e The  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/03/2012

2012-03-27T03:43:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une S'e Thashe E Ti S'e The" kënduar nga Djemte E Vjoses.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Djemte E Vjoses i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Djemte E Vjoses:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet