Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Djemte E Vjoses & Paro - Kolazh Berberi Qe Rroi Mbretin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Berberi Qe Rroi Mbretin".
3. Video është e këngës "Kolazh Berberi Qe Rroi Mbretin", por nuk këndohet nga Djemte E Vjoses & Paro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Djemte E Vjoses & Paro - Kolazh Berberi Qe Rroi Mbretin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Paro

31/03/2020

2020-03-31T17:23:07+00:00Djemte e Vjoses
Sa Here Kendojme Me thua
Zoti Madh Ke Me Thuaj
Kengat Me Thuaj Me zemer
Sa Te Vdesesh Kemi E Vendet 2×

Djemte E Vjoses
Qe Te Porta Te Ullirin
Meshko Nje Vajza Si Ylli
| Aman O Dajo Shkoni Ma Mirni
Sa Te Doje Kohen Ilini 2×

Paro
O Dajo to Kudovesh
Goja Fole Buzat Qesh 2×

Djemte E Vjoses
O Po Teshkoj Te Ma Nje Peshqes
Goja Fole Buza Qesh

Paro
E Po ketalina Kudovesh
Goja Fole Buza Qesh 2×

Djemte E Vjoses
E Po Qe Ta Mbuloj Me Peshqesh 2×
Goja Fole Buza Qesh

Djemte E Vjoses
O Çt Tringelim Bishti Tiganin
Çt Tringelli Tring Tring Tring 2×

Paro
O Petulla Iben jaranit
Çt Tringelli Tring Tring Tring 2×

Djemte E Vjoses
O Ne Shtepine Dhenderr Djalit
Çt Tringelli Tring Tring Tring 2×

Paro
O Sinje Zerit Hipen Djalit
Çt Tringelli Tring Tring Tring 2×

Djemte E Vjoses
Dasem Ne Veren Vene Dot
Dasemo Dasemo |
Derdhi Qefin Ta Duro
Bukuro Bukuro 2×

Djemte E Vjoses
Hajde Gezuar Moree
Gezuar

Djemte E Vjoses
Berberi Berberi Berberi Qeroi Brene 2×
Berberi Berberi Berberi Qeroi Brene 2×

Paro
Enbero Enbero Enbero Qe Ni Per Vare 2×
Enbero Enbero Enbero Qe Ni Per Vare 2×

Djemte E Vjoses
Berberi Berberi Berberi Qeroi Brene 2×
Berberi Berberi Berberi Qeroi Brene 2×

Paro
Enbero Enbero Enbero Qe Ni Per Vare 2×
Enbero Enbero Enbero Qe Ni Per Vare 2×


Ky tekst u dërgua nga Deti Sarande
Më Shumë Këngë Nga Djemte E Vjoses:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet