Djem nga Lumi i Vlorës
Djem nga Lumi i Vlorës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

Djem nga Lumi i Vlorës është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut, popullore polifonike dhe popullore vlonjate.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0