Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djwron Don

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Liridon Bajrami
 • Vendlindja:
 • Gilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Djwron Don është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Liridon Bajrami apo Dj Wrondon ka lindur ne Gilan, me 08.07.1987 dhe ka nisur karrieren e tij ne moshen 19 vjeçare, ne vitin 2006. 2 vjet si Dj dhe pastaj nga viti 2008 e deri ne vitin 2012 ka qene Dj official i Genta ismajlit. Me D.U.D.A njihej qysh para se te behej Dj dhe kur u largua nga Genta, ai e ftoi si Dj Official, ku vazhdon edhe sot....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Double G Army

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lantistar

Real 1

Barooti

Elinel

Alidema

Bonsaton

GT

Big Wolf

Niil-B

Mc Qoppa

Tags: Djwron Don, Djwrondon, Dj Wrondon, Liridon Bajrami


Komente mbi këtë artist