Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Djx - Jemi Dy  (Feat. Oriada)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jemi Dy" kënduar nga Djx.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Djx i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Stefi Prifti & Endri Prifti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jug apo veri
Pa asnje adrese
Nisu larg
Nuk ka rendesi

Dielli edhe Deti
Era ne fytyre
Natyral
Adrenaline

Ne kete mengjes
Pedalo ti jeten
Jepi ti Gaz
Per energji

Leri ne sirtar
Te gjitha problemet
Vec Buzeqeshjen
Merre ti

(Bridge)
Se Me pelqen
Kur edhe dielli puthet
Me nje vale
Ne perendim

Refren
Ej na - na - naten jam per ty
Hej hena po ma ben me sy
Ej na- na - naten jam me ty
Jemi apo sjemi dy

Sonte nje tribu
Jemi ne kete mbremje
Per gjumashet
S'ka Qetesi

Ne nje dimesion
ritem dhe nje drite
ADN kemi muzikeKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet