Më mbaj mend (për 1 muaj)


DMC aka Babloki - Ka Talli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Talli".
3. Video është e këngës "Ka Talli", por nuk këndohet nga DMC aka Babloki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

DMC aka Babloki - Ka Talli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Mixtape: Sna Del Afati"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00....................
Yeahhh hahaha
Kadale dheze
mos ja qi ropt
Hahahah
....................

DMC
....................
Jon pispillos qikat jon boh gati me dal
Ato tdashurumet let presin nrradh
Eju djem e kqi pse po merrni n'mall
Le se hajgare bona veq sa mu tall
Kseee mir po dridhshee
Mos lee prapanic kee
Gjuje sa tmujsh e me pi mos pi shum
Se tbertet mami qe ty t'thrret llokumm
E paska edhe njerz ktu qe i pelqen popullorja
Mos u habit shum se t'iki dashnorja
Une nuk ta marr po ka kopila plot
Qe jon ardh sot me pa KOBREN me BABLOK
Sjena tu i nguc femnat as mangupa shteti
Kta dy qe knojn sonte jon realitetiii
Me ni fjan stmushin sy po tmushin tjeter gja
Dallin prej tjerve qe me stil e me za
....................

Ref:2
....................
O jena tmir
Ska qa na thot kush
O jena tmir
O ju jeni kerkush
....................


Ky tekst u dërgua nga Timm.y Tba   NoreaTBA   Gazmend
Më Shumë Këngë Nga DMC aka Babloki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet