Më mbaj mend (për 1 muaj)

DMC aka Babloki - Intro (Jehona E Shqipeve) (Feat. Kobra)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

DMC:
Mos thoni qe doni ma shum
hajt se ska me ket album
dhurat e kini mane mir e nine shum
ky osht CD qe vlen edhe mas kohes qe kalon
dashni e rrespekt per adhuruss e kush na donn yeahh.

Kobra:
Plot surpriza per qdo vit
jena kthy n´hip-hopin shqip
me pru hit nkit shit
se na bim sene qe nuk bohen per dit.


Ky tekst u dërgua nga Dr.it0n   TonyTBA

DMC aka Babloki - Intro (Jehona E Shqipeve)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Jehona E Shqipeve)".
3. Video është e këngës "Intro (Jehona E Shqipeve)", por nuk këndohet nga DMC aka Babloki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga DMC aka Babloki:


Komente 0