A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

DMC aka Babloki - Po Kan Qef  (Feat. Ksk)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/08/2009

2009-08-03T21:43:26

Ref:2 DMC
....................
Pse po prito qik me u cullaku
A ke ardh dej ktu haha ski ka mem shku
Kamarjer hajde me sqarim
Kta djem e kto qika qat pin shkruj n'emrin tim
....................

KSK
....................
Dit dit se ki dit prit prit se keni prit
Se habit kem habit po ti mos u habit
Se qysh ka thon .... qishtu e bojm perdit
Uhh mfal t'prezantona ktu ska me ik se kshtu po ma ka ona
A mos pot pengoj me kto qe po lshoj
Une spo pritoj as spo gaboj
Qyki sen do vazhdoj
Prite tash qit send e di shum mir se dikujna o ka i dhem
Po hajt ti mos ki dert dridhe me lezet
Lidhu afer meje se at'her e ki ma let
Yoo senin tem ngoje msoje nije une po ta bie
Beat-s style trip nays qishtu ti a kie
Qdo dit jem na nalt e hite po bim prap
Jena vallzni kejt e din kshtu qe shattofack
....................

Ref:2 DMC
....................
Pse po prito qik me u cullaku
A ke ardh dej ktu haha ski ka mem shku
Kamarjer hajde me sqarim
Kta djem e kto qika qat pin shkruj n'emrin tim
....................

....................
Shum qika tmira si muzika e atill
Filloni mu desh per gengsta real
Voro fill me tekill plus ndor me ashash
Ti dridhu ma shpejt se je shum avash
I dokna i pit meri shoqet me veti
Jauu boj me dije se qysh o lezeti
Nxeti ju ka kaplu si ju edhe ne
Dikush n'qiellin e 7 e dikush kejt per dhe
Po fryn po fryn dera e clab-it
Tu kan hi .... athu ka inati
Femna pritni se na vina
Me hite e me beat-a po na sjapim nenshkrima
Bash kur se pritet na u kthyem
DMC KSK kshyre se qa biem
New hit him ne clab kejt kan me nie
Padhyshim seni jon ka shije
....................

Ref:2 DMC
....................
Pse po prito qik me u cullaku
A ke ardh dej ktu haha ski ka mem shku
Kamarjer hajde me sqarim
Kta djem e kto qika qat pin shkruj n'emrin tim
....................

....................
Yeaaa hahahahaha
DMC TOSKANI yoo edhe BUJ DENGER
.... Statik Records
IN A REAL
....................

Ref:2 DMC
....................
Pse po prito qik me u cullaku
A ke ardh dej ktu haha ski ka mem shku
Kamarjer hajde me sqarim
Kta djem e kto qika qat pin shkruj n'emrin tim
....................


Lyrics submited by Shkrepii T.b.a   Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019