A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

DMC aka Babloki - 4 Stinet  (Feat. Kobra Aka Helmusi)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/10/2011

2011-10-17T22:02:47

Featuring

Kobra aka Helmusi


Ref: D.M.C
.........................................................
Une sjom i eger zemer unë di me t'rrespektu
Ti vet i ki fajet se nuk din mem kuptu
Sa fjal bahet me miliona miliona prei tyne
Po me ty po du me kon baby ne gjdo lloj stine
.........................................................

D.M.C
.........................................................
4 Stin jon kur t'jesh ti me mu.
Me shoqe pa shoqe du me mu afru
Unë veq po t'kqyri qa ki ti per mu
Ska nevoj per reklam qa ki me dhuru
Kom ankesa se kom shum kerkesa lloj lloj me thob t'qume
Qe t'bojn si kopilesha me mu fluturojn si stjuardesa
Vendin ton kerkush se zon a m'don se t'vi tamon
T'ha si bostan veshna ngush e veshna gjon
Zemra bum bon 80 kilogram
Pesha e trupit qe e kom me ty po shkon tamon po e shoh
.........................................................

Ref: D.M.C
.........................................................
Une sjom i eger zemer unë di me t'rrespektu
Ti vet i ki fajet se nuk din mem kuptu
Sa fjal bahet me miliona miliona prei tyne
Po me ty po du me kon baby ne gjdo lloj stine
.........................................................

Kobra :
.........................................................
E me ty n'4-ter stina nuk m'vyn kokaina
I ngrejm shpejt 2 tima sa me than eren t'ja nina
E m'dokesh si kushtrim kur vjen in funi min
Komt drejt si qiri bon bum ekspolidim
Ti a pom she une pot vrej me pare stblej
Me ty e thej nose ti don se perndryshe jo OK (ehee)
E di qe ki qef me dal per ata mbon ftes
Po nese don lema ........... kcen kjo sigures (ahaa)
Kshtu qe ti mos bo sherre mos je fotomodele
Qa je po du mem than se pot sho qe je kaqurele
Oj qika babit qika mamit paske pozicion t'nal
Te un po du me kan hajde e provon
.........................................................

Ref: D.M.C
.........................................................
Une sjom i eger zemer unë di me t'rrespektu
Ti vet i ki fajet se nuk din mem kuptu
Sa fjal bahet me miliona miliona prei tyne
Po me ty po du me kon baby ne gjdo lloj stine
.........................................................


Lyrics submited by Bestriimi T.b.a   KkamikazZ   bbesarr   bestgroup   Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019