A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

DMC aka Babloki - Perjetusi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2010

2010-11-01T15:29:15

Hahahaha
Ardit Bitsss
Heyyy
Brand Records
Je Je
DMC a.k.a Babloki
..............................

..............................
E kur ta kapi mikrofonin ndridhet vendi jeeyyy
Po po po po Jeeyyy
Femrat e mira bukuroshe hini te rendi jeeyyy
Po po po po jeeyyy
..............................
DMC
..............................
Un nuk e di pse shesin kaq shum mend
Pse po thojn kena kur smujn e blejn talentin tem
Qa ki ti ti ti ti edhe une kom
Ti po thu ke ndryshim si ti une sjom
Ngjitu ma nalt e hajde kshyr qysh jetoj
Qka perjetoj e me kon bashkpunoj
Armiqt i vrojtoj e shpesh hite shtoj
E pse i kshilloj une sun i rrespektoj
Un jom fitil per me dal nvizione treja
Skom lojna tfmis si e ngjita si e theva
Kadal qysh ma firmosi e ngjyrosi
Mpreke thell n'DMC tjerat truposi
S'jom disirus se ju kom adhurus
REPERAT KAN VAZHDU MU BO VEZHGUS
Diqka ekstra per ju ke interpretimi
Kur osht rasti thirret emri ktu dallohet i imi
..............................

Ref;2
..............................
Kjo pun koka per gjithka kush e bon ma mir po dihet
Po po po po po poooo
E kush zdin thot kesh e di veq po rrej
Hahahah e po lpihet
..............................

DMC
..............................
Dom Dom diridom po i boj dom te ton
Hajt thujum tash qe ka gjujt kungja n'kong
1 fjal qe e thom 3 fjal qe i thojn
Gabim bohet qe sfalet kur preket n'JEHON
Une i di bre ment e vogla moti i kom kalu
Tkofsh i verrtet pse nuk je ti me mu
Je qasi se sqitet rren para ftyres
Rri me qata qe i ki ngat veti se mu sen spom vye
Qka du un i kom pa dal nvende T'botes
E kush ma ka inati ja honksha cicen e motres
Se shum kohet e fundit po e marin per dopsi
E shfrytzojm me rrespekt tjerve i japim me dashni
Mbledhemi tash bashk jemi grupi djaloshat t'ri
Nuk fitoni kurr sen ka rruga jeme zhdukesh
Deshtim plotcisht je vocrrak qe zhdukesh
..............................

Ref;2
..............................
Kjo pun koka per gjithka kush e bon ma mir po dihet
Po po po po po poooo
E kush zdin thot kesh e di veq po rrej
Hahahah e po lpihet
..............................

..............................
E kur ta kapi mikrofonin ndridhet vendi jeeyyy
Po po po po Jeeyyy
Femrat e mira bukuroshe hini te rendi jeeyyy
Po po po po jeeyyy
.............................

Ref;2
..............................
Kjo pun koka per gjithka kush e bon ma mir po dihet
Po po po po po poooo
E kush zdin thot kesh e di veq po rrej
Hahahah e po lpihet
..............................
Jo d'botes po t'botes ,shum gabime je ka bon
veq apet bravo t koft ;)


Lyrics submited by  Gazmend   EnisiBoy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019