Më mbaj mend (për 1 muaj)

DMC aka Babloki - Intro (Feat. Kobra)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

DMC
Mos thoni qe doni ma shum a ska me ket album (joo)
Dhurat e kini mani mir e nine shum (vooaaa)
Kjo osht si dit qe vlen edhe mas kohes qe kalon (aha)
Dashni e rrespekt per adhurust e kush na don shjee

Kobra
Plot surprisa per gjdo vit
Jena kthy n'HIP-HOP-in n'shqip
Me pru hit nket shit
Na bojm sene qe nuk bohen per dit


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


DMC aka Babloki
Featuring: Kobra aka Helmusi
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/09/2012


DMC aka Babloki - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga DMC aka Babloki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga DMC aka Babloki:


Komente 0