Më mbaj mend (për 1 muaj)


DMC aka Babloki - Kush Jam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Jam".
3. Video është e këngës "Kush Jam", por nuk këndohet nga DMC aka Babloki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

DMC aka Babloki - Kush Jam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

29/09/2011

2011-09-29T18:18:37+00:00DMC
....................
Lindur ne nje vend dhurat nga perendi
Nje talent qe zbulon veten açik nga krejt MC-t
Talent i trasheguar artist i merituar
Cdo punim i perkyer vertet per tia uruar
E kam lejen e cdo fjale jo me zemer artificiale
Padyshim se ka kuptim edhe me shprehje banale
Sot e mot e kini kot se ska me ket Bablok
Se e ka dhunti nga i madhi ZOT
O ju xheloza e demek nervoza
Rrepi jem e shkrimet e mia per to ju jeni boza
E mjeni ba do grupa e hecni vec me buba
Ju a un un a ju ket loj e hupa
Folni kurva folni se shum jeni shtu
Kta qe jan me mu kurr skan me deshtu
E cka kam kalu do du me i harru
Se i perkas kerkimit qe kurr se ka zbulu
....................

Ref; 2
....................
Sot po duhet me tu kthy ca t'hupi e spo muj me gjet
Kuq e zi me zemer
I Pandryshushem i njejti deri sa ta ndrroj ket jet
Hahaha djal i vertet
....................

....................
Tuj jetu cdo moment e po flasin per ket 1-sh
Kam kalu gjithcka n'ket jet o BISHHH
Ty tka rrxu hija e monotonis
Une po flas per ty qe tka hup dashnija e shpis
1 kalors qe kaleron e i lyp qellimet e veta
Cdo betej fitimtar n'mbrojtje tij asht e verteta
Si n'tregime te vjetra qe ju skeni ca me than
Vec kush jam e din e kush jeni e pane
Ej cili do prej jush mesazhin tem ta rujn si kshill
Kam frymzim t'brendshem pa pi bar as mill
Bani do vargje fill thuj une ma mir di
Mos harro se egziston LOKI DMC
Une jam Helekuki se t'perkuni t'hupi
Ti shkerdhej brit n'paq alamet trupi
Banuni 10 vet bashk si goten ju hupi
Kshtu qe svyni sen me qit sen ju hupi
....................

Ref; 2
....................
Sot po duhet me tu kthy ca t'hupi e spo muj me gjet
Kuq e zi me zemer
I Pandryshushem i njejti deri sa ta ndrroj ket jet
Hahaha djal i vertet
....................


Ky tekst u dërgua nga  DMCTROPOJA   Gazmend
Më Shumë Këngë Nga DMC aka Babloki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet