A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

DMC aka Babloki - Demo (D.A.S.K)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/06/2013

2013-06-24T17:37:46

.........................................................
Se di a e din a se din a e ki msu
Per ket shit nuk bon nese sje me mu
Kom taktik me muzik d'boj praktik jo nevrik
Skom frik rri ku du shkoj ka du e skom me ik
Kritik dit nat per hit per muziken qe kom ngrit
Per ni cop fam si mut n'kpuc mu kan ngjit
Jeten e kom n'hip-hop e n'gjasht shkronja jom rrit
Fantazit e juja 14-vjec i kom gelldit
E vitet kan ik e un tash jom rrit
E veq pom vjen keq kur fmit jon tu berrtit
Familjet i kan korit per kto qe kan pergadit
Demek mek mek mek mek mek kan arrit
U qfar fjale than po betha sja man
Of aman aman paske veshun arman
Ti sme paske xhan po un ju veshi fustan
Pyte mamin n'shpi se ajo me don tamam
.........................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019