Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

DMC aka Babloki - Beat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/06/2014

2014-06-21T17:22:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Beat" kënduar nga DMC aka Babloki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Unikkatil - Beat

(Instrumentale)

Taly - Beat

Verse:Taly Ja nisa me shkru tekst pa asnji kompleks prejna si fleks e te shrejt si roleks,une po knoj e ti veq po ngon krejt po harron ktu kush po zotron qaj qe fiton qaj qe ty te shkatrron se jam ma i mire ne qdo hap qe e bon,qesi kang tua un i kam me killa fjalt tua ma te mira une i pi si tekilla.....yaoo.........................qe po vi tash per her te dyte me ni beat qe ty te dhem kryt kur ta ngon te kangen tem msheli vesht edhe syte ,rima jem e art krejt si dukati une s heci ne kam po veq me buggati ti je ai sakati e mu po me hec fati ma shume s pe zgati se po te rrok infrakti.....yeah...L.B records Special-t...
Më Shumë Këngë Nga DMC aka Babloki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet