A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

DMC aka Babloki - Llastica


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/10/2014

2014-10-01T20:13:00

...................................................
E thojn ngacmoje se lemza t'qon
E cilin pe lyp cili t'pershtatet cilin po e don
Gjithmon egziston 1 mundsi
E ti e lyp njo po une ti jap dy
Ty as njo perndyshe kur mendja t'fluturon
Gjesti jot i pahishem rrespekti te mungon
Pesh ton i qon po nuk o faji saj
Me blla blla me prralla ton kto fjal mi shajn
Bukurija ta rrite menen per veti .............
Llasticat sikur ti nuk din me ngi jaranin
Lyp pare e makin e byzhu me ta vu
Knej ka Zvicrra boll munohen po per mu kejt osht....
Loja krejt apstrakte mendime leverdije
Ato qe zgedhin kan provu shum shije
Njona prej tyne thot mu mpaska hije
E cilin pe lyp e cilin pe don e cil thu ja vlen
...................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019