Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dmc Aka Babloki - Ftyren Ta Shoh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Diten e par kur tveten per mue lokin ti a e don Huu
Hë hë moj bij hë hë mor djal zoni a po i shkon Huu
Nga malli i moçem e nxorra strofen teme
Mallin e nat per nates un e maj celsin e magjis
Nuk bohet fjal per drog e nuk bohet fjal per diss
Po behet fjal pa pikdyshimi per emrin e DMC Yeeh
Ai esht kampioni qe rri pa menje tmadhe
Ai e ka dashni edhe dashnin e zemres tane
E ka by babaxhan 10 notën e hip hopit
Shuj bre xhan mos se sban tjeter kush e man (harroje ti )
Çpo po ja boni qefin vetes qe kena bo pare pare shum
T’pshurrsha paret e palume bashk me ta dhe ty mor cun
Un se prishi ndjenjen teme per mem pa dikush qe jom mir
Shihe veten me nji kong tjeter me ato te thom ty lamtumir
Mir mir mos u merakos nëGjithcka mbetet ktu kshu qe mos u prokuposse tprishet plani Boss


Refx2
Sonte po e boj kondshem
Se e njoh veten
E kur pom thon se mfund ti je hala
Kalo ti tan naten thaje kuleten
Se neser jam prap ktu ftyren me ta pa

Heren e dyt kur jena Na na kejt po lshojn njolla
Asiher un se dorzoj ate qe vet e mbolla
E fol fjal fol fol fol shaj sa dush
Kollaj me mgjet mu nkoft se menja tu ka mush
E mor inaxhora ka po shkojm e ka po vim
Une e nij knaqsin vec kur e shoh mir fmin
Haha ti ke met te fama per met njoft mileti
Fryju ton atyne qe don mi marr per veti
Ma i vogel se ti jom kon kur un lujsha koqe me tan
Po ti spo di me lujt edhe pse venin ta kan lon
Mos u habit pse pot thom se kur du kthena une
Ta jap nji perfundim shum tmir po nto nuk gjon t’shtune
Luje pak luje shum me Ko ti ki luj
Ti je ai tipi qe mu rakin mu mem rrujt
Si diten si naten me franga pa franga
Mir esht per ty mos mem shti me majt durt npranga.


Dmc Aka Babloki - Ftyren Ta Shoh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ftyren Ta Shoh".
3. Video është e këngës "Ftyren Ta Shoh", por nuk këndohet nga Dmc Aka Babloki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga DMC aka Babloki:


Komente 0