A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Domenika Roci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Domenika Roci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 23 Shtator 2017, Domenika Roci publikon videoklipin "Hej Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kjara Pepushaj

Emanuela Neçaj

Klaudia Celaj

Florina Gjoka

Anila Kodra

Vera Qarku (Toska)

Govi Reka

Elvira Fjerza

Leonilda Brozi

Lisa Bujaj


Tags: Domenika Roci, Domenika Gjoka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019