Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Domeniko - Love Story

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Story".
3. Video është e këngës "Love Story", por nuk këndohet nga Domeniko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Domeniko - Love Story  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/08/2015

2015-08-11T20:20:16+00:00Refreni:
Gjithqka filloj si nje shoqeri
Ku mbaroj nje fund me dashuri
Me bere per veti trego se qka fitove
Te thosha se te du po se meritove

Reptura 1:
Le te mbes nje kujmtim
Nje e harruar n'ditarin tim
Duhet me t'harru
T'kalumen mos me kujtu
Dhe pse e tashmja
Shum me ka lendu
Sa mir bashk kalum
Kurr Nuk Te Harroj
Zonin Ton Te Omel
Gjithmon Do Ta Kujtoj
Ne Jeten Time Ke Me Mbet
Nje Plag E Vjeter
Nuk Ishim Per Ket Bot
Ishalla Shihemi Ne Boten Tjeter
Tani E Vrejta
Se Kush Isha Per Ty
Midis Nesh Gjithqka U Kry
Po Pse Sme Tregove Qysh Ne Fillim
Qe Nuk Ishe e Gatshme Per Nje Dashuri

Refreni:
Gjithqka filloj si nje shoqeri
Ku mbaroj nje fund me dashuri
Me bere per veti trego se qka fitove
Te thosha se te du po se meritove

Reptura 2:
Te Thosha Se Tdu
Po Kurr Se Ke Meritu
Vleren Nuk Ma Dite
Tash Kurgjo Mo Nuk Po Du
Me Fal Per At Koh
Qe Me Deshe Dhe Ti Mu
Qe Shumicen e Kohes
Ti Ishe Tuj Lotu
Hej Bejb
Ti Gjithmon Ke Me Kon Zemra Jem
Sdu Loti Me T'Piku
Kur Ta Ndegjosh Ket Sen
Sot e Kendova Per Me T'Thon Lamtumir
Te Uroj Nga Zemra
Me Tu Plotsu Qdo Deshir
E Me Kon e Lumtur
Me Nje Tjeter Dashuri
Me Fal Per Te Gjitha
Tash Pot Them Lamtumir
Se Ti Ishte Nje Engjell
Me Kerkon Ste Zavendesoj
Mke Mbet Tatu Ne Zemer
Kurr Perjet Nuk Te Harroj
Se Ti Per Mu Ishe I Vetmi Emer
Sa Qohesha n'Menxhes
T'Thirrsha Ku t'Kam Moj Zemer
Kurgjo Spo Du
Veq Diqka Shum Po Me Dhem
Qe Humba Kohen Me Ty
Tash Ngom Ne Refren

Refreni:
Gjithqka filloj si nje shoqeri
Ku mbaroj nje fund me dashuri
Me bere per veti trego se qka fitove
Te thosha se te du po se meritove


Më Shumë Këngë Nga Domeniko:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet