Më mbaj mend (për 1 muaj)

Domino Band - Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ne caste dashurie jeten e shtrime ne te dy
Asnjehere spate thene largohu nga une ri ne vetmi
a ndoshta e ke thene s'ka rrendesi
zemerime kaluam ne bashke,
"vuajtje", "tradheti", per ne s'kish kuptim!!!

Qytetin e vjeter rrudhur e shoh ne trishtim
Mungon zeri yt dhe grindja jone pa kufij,
mbaj mend kur ne loznim te dy
duheshim marrezisht un dhe ti,
"vuajtje", "tradheti" per ne skish kuptim

Rf.
Ndaj ti eja, ti eja,
Nen nje marrsh barbar te lehte qe ke,
enderimet i ler atje tej.
Ndaj ti eja, ti eja,
Nen nje marrsh barbar te lehte qe ke,
enderimet i ler atje tej. X2


Ky tekst u dërgua nga  SaimirPodaDomino Band
Publikimi: 15/01/2011


Domino Band - Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja".
3. Video është e këngës "Eja", por nuk këndohet nga Domino Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Domino Band:


Komente 0