Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dommy - My Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Girl".
3. Video është e këngës "My Girl", por nuk këndohet nga Dommy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Dommy - My Girl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/09/2019

2019-09-22T17:00:11+01:00REF.:
Vec un e di se sa shkelqen ti
Ah e bukur rreze dielli
Vec un e di se sa shkelqen ti
My girl si siren deti

Tik tak tik tak
Pres oren me tmarr e me dal wow
Ajo pran meje shum shkon
Trupi saj hot po mhipnotizon

Vishu class ashtu sic tka hije
Edhe veshjet qe i zgjedh ka shije
Zonin si vij melodie
Come with me gyal se pa ty nk rrihet

Ajo fam nuk don
Krejt permas i shkojn
Na tdy jena njo
Merre gjysmen tane edhe ajde plocom

Naahhh dont do it
Sa xhelozon thot ikim prej ktuit
Ska justifikime bon harxhime
Faturat e larta vijn nfun tmujit

Nese na folin si ngjojna
Se jena tu bo muhabet
Nese perfshihen largona
Tkena intimitet

Jepi fol sa tkushton ora
Zinxhirat te qafa diamanta si bora
Un per ty jam hona ti je bota
Inat nuk man po bon shum lojna


Më Shumë Këngë Nga Dommy:


Komente mbi këtë këngë