Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Assassin - Gjithmon (Feat. Don Ghetto)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ref:

gjithmon te kam than
zemer qe te du
je kan e dashura
gjithmon per mu,,
gjithmon nzemren tem ti ki me pushu,,
kurse tash nuk je te un ktu

gjithmon zemer tkum thon se ajde tkam.. vetem largsia jote qe me ben dam...u mbyta per te qen me ty ,, e duart tua ti prek e ti je kon ajo qe prej meje je terhek ,
jam munu shum qe ti mu mem kuptu
e koka kon e kote ,une shum jam mundu
e shohqet tua thon ce sjam per ty,,
pse meresh me kshtu sene zemer kqyrem ne sy
e mar fleten
edhe emrin tand e shkruj
e ti kthehu ktu kot shkon mendja me gjujt


Ky tekst u dërgua nga AdelajdaDon Assassin
Featuring: Don Ghetto
Publikimi: 02/05/2008


Don Assassin - Gjithmon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithmon".
3. Video është e këngës "Gjithmon", por nuk këndohet nga Don Assassin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Don Assassin:


Komente 0